Kıbrıs Alkol Fiyatları 2020

İçerikler

Blog Yazıları Paylaşımı olarak açtıgımız sitemizde sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. Kıbrıs gece hayatı konusunda A’dan Z’ye bütün bilgileri sizlere sunuyoruz. Bugün yine gece hayatını ilgilendiren bir konu hakkında sizlere kısa bilgiler vereceğiz. 2020 yılının başlaması ile birlikte Türkiye’de bir çok alanda zamlar uygulanmaya başladı, bu zamanlardan ötürü vatandaşlar bu durumu minimize etmek adına çeşitli yolllara başvurmakta. Özellikle alkol zamlarından sonra bir çok kişi yurtdışından alkol satın almak için biletlere yüklenmeye başladı. Genellikle vize gerektirmeyen ülkelere giden alkol sever misafirler yurtdışına akın etmeye başladı.

Alkol zamları genellikle bütün alkollü içecekleri kapsadığı için çoğu insan yurtdışından alkol satın almaya çalışırken çoğu insanda kendi evinde satın almış oldukları kitler ile birlikte alkol üretmeye başlamıştır. Evde alkol yapmanın bazen yerine göre ciddi zararlar verdiği YouTube gibi platformlarda kanıtlanmıştır. Bu yüzden biz misafirlerimize kesinlikle yapım yerine satın almalarını tavsiye ediyoruz.
Bizde bugün Club Kıbrıs ekibi olarak sizlere güncel Kıbrıs alkol fiyatlarını paylaşacağız. Kıbrıs’a gelen misafirlerin gece hayatı dışında ülkelerine dönerken bir miktar alkol stoğu yapıp öyle dönmeyi tercih ediyorlar. Ancak havalimanında belirli bir limit olduğu için misafirler çoğu zaman yurtdışına giden arkadaşlarına özellikle alkol satın almaları için ricalarda bulunmaktadır.
Genelde yurtdışından alkol satın alan misafirler havalimanında ki Duty Free mağazalarını tercih eder. Kıbrıs Duty Free mağazasında bir çok ürün yer alırken misafirler çoğu zaman alkole yöneliyor çünkü en hesaplı ve en ucuz satışlar bu yönde olmaktadır.
Konuyu çok fazla uzatmadan 2020 Kıbrıs Alkol Fiyatlarını inceleyelim.

Kıbrıs’ta Rakı Fiyatları

Türk içkisi olarak bilinen alkol dünyada çoğu insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak genellikle hergün kıbrıs gece hayatına takılan misafirler Rakı tercih etmemektedir. Çünkü meze hazırlamak vs. gibi biraz meşakkatli olduğu için bira tüketimi biraz daha fazladır.
Kıbrıs’ta güncel olarak 70’lik Rakı fiyatı 39.00 TL en düşük 100’lük rakı 46.90 TL’dir.  Gördüğünüz gibi türkiye’de ki satışlara göre ciddi oranda bir fark görünmektedir.

Kıbrıs Bira Fiyatları

2020 yılının son güncel fiyatı olarakta bira 5.25 TL ile 8 TL arasında değişmektedir. Markadan markaya değişkenlik göstermektedir. Bira severler için aşırı uygun bir fiyat tablosu olduğunu söyleyebiliriz.

Kıbrıs Viski Fiyatları 

Viski genelde ülkemizde zengin içkisi olarak tanımlanmakta ve viski içen insanlar genelde kendini özel hissetmekte. Bu bağlamda genelde Türkiye’den Kıbrıs’a giden misafirler dönüşte ağırlıklı olarak viski satın alıp gelmektedirler.
  • 75’lik Viski 42,25 TL
  • 100 lük Viski 99,90 TL

Kıbrıs Votka Fiyatları

Votka hem kıbrıs gece hayatında hemde Türkiye’de peynir ekmek gibi giden bir alkollü içecek türüdür. Viskiye göre daha ucuz olup tüketimi popülerdir.
Kıbrıs’ta votka fiyatları 37 TL’den başlayıp 85 TL’ye kadar değişmekte.
Kıbrıs alkol fiyatlarını elimizden geldiğince sizlere inceleyip net bir şekilde paylaşmaya çalıştık.