Kıbrıs Concorde Luxury Resort

Concorde Luxury Resort, KKTC’nin en seçkin otellerinden bir tanesidir. Öte yandan bu otelde konuklara çok sayıda oda seçeneği de sunulur. Gerçekten aynı otelde yirmiye yakın oda seçeneği mevcuttur ve konuklar bu geniş seçenek imkanı arasından arzu ettikleri odayı kendi kriterlerine göre belirleyebilirler. Kıbrıs gece hayatı düşkünü misafirler için adeta özenle kesilmiş kaftan diyebiliriz. Aynı zamanda konukların ağırlandığı odaların her biri ferah ve şık tasarımlara sahiptir. Bu sayede çok daha unutulmaz bir tatil yaşanmış olur. Öte yandan bu tesiste tam 569 oda var. Bunun dışında tesisin kendisine ait plajı da bulunmakla beraber denize sıfır olması ve hatta denize bakan odaları bünyesinde barındırması ile tercih edilebilirliği yüksek bir tesistir.

Tesisin Restoranları

Bu tesiste çok sayıda restoran yer alır. Öyle ki bu restoranlar arasında dünya mutfağına dair çok sayıda seçenek sunanları da vardır. Bu seçenekler arasında Meksika mutfağı, Uzakdoğu mutfağı ve Türk mutfağı da yer alır. Aynı zamanda tesis bünyesinde çok sayıda bar da mevcuttur. Konuklar bu barlarda diledikleri şekilde serinletici içkilerini tadabilir ve kaliteli bir tatilin keyfini çıkarabilirler.

Tesisteki Havuzlar ve Barlar

Tesisin konuklarına en geniş şekilde sağladığı imkanlardan bir tanesi de havuzlardır. İşte bu havuzlar hem kapalı hem de açık olarak tesis bünyesinde yer almaktadır. Konuklar arzu ettikleri şekilde herhangi bir ek ücret ödemelerine gerek kalmadan bu havuzlardan istifade edebilirler. Öte yandan otel misafirlerinin oteldeki her şey dahil konseptinde ara öğün olarak sunulan atıştırmalık ürünlerden tatması da mümkün olacaktır. Aynı zamanda gece çorbası imkanı da mevcuttur ve sabah beşe kadar devam etmektedir. Otelde yer alan barlar arasında havuz barından pek çok konsept barlara kadar yaklaşık on kadar bar yer almaktadır.

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Bu tesiste rezervasyon yapmak için tatilcilerin çok sayıda seçeneği vardır. İşte bunlardan bir tanesi de seyahat acenteleridir. Ancak bu acentelerin yerine internetteki çok sayıda seyahat sitesinden de istifade edilebilir. Bu sitelerin teklif ettikleri fiyatlar da incelendikten sonra tatilciler muhakkak oteli bizzat arayarak da fiyat teklifi almalıdır. Zira zaman zaman konaklama tesisleri bu şekilde rezervasyon yaptıranlara çok daha uygun fiyatlar sunar. Tatilcilerin de her türlü fırsatı değerlendirmesi için bu gereklidir.

Yeni Evli Çiftlere Özel İmkanlar

Otelde yeni evli çiftlere özel balayı paketi de bulunur. Bu paketten yararlanmak isteyenler, evlilik tarihinden en fazla altı ay geçmiş olmak şartıyla evlilik cüzdanı ibraz ettiklerinde bu hizmetten istifade edebilirler. Aynı zamanda gezginlerin bu tesiste yer alan casinodan da yararlanması mümkündür. Nihayetinde konuklar tesiste yer alan masaj imkanlarından da makul bir fiyat karşılığı istifade edebilirler. Aynı zamanda balayı çiftlerine ilk masaj için de yüzde otuz indirim sunulacaktır. Balayı paketi ile ilgili içerik bilgisi tesisin kendi kanallarından rahatlıkla öğrenilebilir.