Kıbrıs Kyrenia Palace Boutique Hotel

Bu otelin her bir odasında konukların kullanımına sunulmuş özel banyo ve klimalar yer alıyor. Buna ek olarak odaların tamamı özel banyo ile donatılmış durumda. Ayrıca misafirlere banyo malzemeleri de ücretsiz olarak sunuluyor. Elbette bu banyo malzemelerinin günlük olarak yenilenmesi de mümkün olabiliyor. Temiz havlu ve çarşaflar ise otel misafirlerine sunulan bir diğer imkan. Aynı zamanda tesisin kuru temizleme hizmeti de mevcut. Bu bağlamda konuklar ütü olanaklarından da yararlanabiliyor. Ayrıca çamaşırların tamamı hijyenik ortamlarda otelin deneyimli personelleri tarafından hazırlanarak konuklara yeniden sunuluyor.

Tesis Kuralları

Tesis bünyesinde evcil hayvan kabul edilmiyor. Aynı zamanda otele giriş ve çıkış saatlerine de riayet etmek icap ediyor. İşte bu bağlamda en erken giriş 14.00’dan sonra başlıyor. Son gün en son çıkış ise 12.00’a kadar gerçekleştirilmeli. Aksi takdirde misafirlerin fazla konakladığı kabul edilebiliyor. Odalarda ağırlanan misafirlere her gün kat hizmetleri de otelin uzman personeli tarafından sunuluyor. Ayrıca talep eden misafirler için oda servisi hizmeti de sunuluyor. Bu tesisin binası da son derece köklü bir tarihe sahip. Zira on dokuzuncu yüzyılın son çeyreğinden bu yana varlığını koruyan eski bir konaktan otele dönüşmüş bir tesis söz konusu.

Tesisin Kendisine Özgü Birtakım İmkanlar

Tesis denize 30 metre mesafede yer alıyor. Aynı zamanda toplamda 11 adet odası mevcut. İşte bu şekilde az sayıda odası ile konuklarına kendilerini evlerinde gibi hissettirmek amaçlanıyor. Tesis kendi internet sitesi üzerinden de rezervasyonları kabul ediyor. Konuklara ilave yatak hizmetleri de sunulmak ile beraber bu yatakların sabit yataklar ile aynı konforu vaat etmediği de bilinmesi gereken bir diğer detay olarak dikkat çekiyor. Tesisin avlusunda ise bir adet nezih lokanta yer alıyor. Konuklar oteldeki marifetli aşçılar tarafından sunulan yemekleri burada tadabiliyorlar. Kıbrıs gece hayatı düşkünleri misafirlerimiz içinde özel bir hizmet sağlandığını düşünüyoruz rezervasyon esnasında resepsiyon ekibinden bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Bazı Hizmetler

Bu otelde sauna ve masaj hizmetleri de mevcut. Ancak otelin kendisine ait havuzu bulunmuyor. Buna karşılık konuklar otele yakın mesafede bulunan denizden istifade ederek yüzmenin keyfini Akdeniz’in tuzlu sularında çıkarabiliyorlar. Tesiste döviz alım ve satım hizmetleri de ayrıca yürütülüyor.

Rezervasyon Ne Şekilde Kabul Ediliyor?

Bu tesis, pek çok kanaldan rezervasyon kabul ediyor. Bunların başında ise internette bulunan rezervasyon siteleri geliyor. Bu sitelerin pek çoğu kıyaslanarak bir tanesinde karar kılınması ise çok büyük avantajları beraberinde getirebiliyor. Buna ek olarak bu tesiste konukların seyahat acenteleri vasıtası ile de tesisten yer ayırması mümkün. Bu acenteler zaman zaman uçak biletleri ile beraber satış da yapabiliyor ve bu sayede çok daha avantajlı teklifler alınabiliyor. Nihayetinde otel doğrudan doğruya kendisi ile irtibat kuranlardan gelen rezervasyon taleplerini de kabul ediyor. Bu fiyatlar zaman zaman diğerlerinden daha ucuz olabiliyor.