Sexy Lady Night Club

Sexy Lady Night Club

Kıbrıs’ı güzelleştiren ve renkli gösteren özelliklerinin başında gece hayatı gelir. Hal böyle olunca gece kulüpleri arasında yaşanan rekabetlerde hız kesmeden devam ediyor bu kulüpler içerisinde en rakip tanımaz, en sıra dışı olanı kesinlikle Sexy Lady gece kulübüdür sizlere sunduğu imkânın sınırsız oluşuyla size unutulmaz anları ve eğlenceli dakikaları yaşatmaktadır.

Sex Lady gece kulübü, 2005 yılından beri Kıbrıs gece hayatının gözde mekanlarından biridir.

Gece kulübünde sigara içilen ve içilmeyen olmak üzere ayrı bölümler yer almaktadır ayrıca VIP bölümü de bulunmaktadır.

Sexy Lady Night Club kızları çeşitli ülkelerden gelmiş ve özel olarak seçilip sağlık kontrollerinden geçirilmişlerdir. Kulüp son sistem ışıklandırma, havalandırma ve güvenlik sistemiyle donatılmıştır. Misyonları tamamen müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Personel kadrosu her geçen gün yenilenmekte ve büyümektedir. Sexy Lady gece kulübünün isteğiniz doğrultusunda size farklı hizmetler sunacağını da bilmenizi isteriz.

Ayrıca her bütçeye ve zevke uygun paketlerde bulunmaktadır.

Sexy Lady Night Club Ne Sunuyor

Birinci sınıf alımlı dansçı kızlar eşliğinde, kolay kolay unutamayacağınız bir eğlence olacak. Kendinizi özel hissetmek ve tamamı profesyonel dansçılarla beraber keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Sexy Lady gece kulübü tam size göre!

Gece programı başlangıç ve bitiş saati 01.00- 09.00 arasındadır.

Gece zamanı olmayan için de gündüz programının başlangıç ve bitiş saati ise 11.00-18.00’dir.

Gündüz ve Gece programlarına bağlı kalmak mecburiyetinde değilsiniz.

Talebiniz doğrultusunda kişiye özel saat dilimlerinin de ayarlanması mümkündür.

Birbirinden ateşli şovlar ile aklınızın başınızdan gitmesine hazır mısınız.

Farklı ülkelerden gelen dansçıların profesyonelliğini ortaya koyduğu harika dans gösterileri sizi memnun edecek ve gece kulübünden tebessümle ayrılacaksınız dans şovları haftanın her günü saat 21.00 ile 01.00 arasındadır ayrıca bu eğlence furyası hafta sonu da hız kesmeden devam etmektedir

Sexy Lady Night Club Ulaşım

Sexy lady gece kulübüne gitmek için Lefkoşa’nın Alayköy mevkisine gelmeniz gerekmektedir. Birçok gece kulübünün yer aldığı Alayköy’de Sexy Lady gece kulübünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Sexy Lady gece kulübü Kıbrıs Ercan havalimanına 35 km uzaklıkta bulunmaktadır. Lefkoşa şehir merkezine 8 km uzaklıkta ve Girne şehir merkezine ise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Şehir içinde taksilerle ulaşımınızı kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kulübe hafta içi gelecek olmanız, yoğunluğun hafta sonuna göre daha az olmasından dolayı sizin için çok daha iyi bir karar olacaktır.

Sexy Lady Night Club Hakkında Genel Bilgiler

  1. 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
  2. Kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir.
  3. Kişisel bakımınıza özen göstermelisiniz.
  4. Sexy Lady gece kulübü gizliliğe önem vermektedir.
  5. Sizin de bu duruma saygı göstermeniz ve gizliliğe dikkat etmeniz gerekmektedir.
  6. Bu yüzden fotoğraf veya video çekimi yasak.