Tutti Frutti Night Club

Kıbrıs Lefkoşa’da bulunan Tutti Frutti Night Club, rakiplerinin korkulu rüyasıdır. Tutti Frutti gece kulübü, Kıbrıs Lefkoşa’nın en ünlü ve en tanındık gece kulüplerindendir. Eşsiz dans gösterileriyle eğlence dünyasının vazgeçilmez mekânıdır. Kıbrıs’ın en seksi dansçı kızları bu kulüpte yerini almakta ve sizleri beklemektedir. Bu kulübe geldiğinize asla pişman olmayacaksınız. Hayatınızda görüp görebileceğiniz en eğlence dolu anları Tutti Frutti Night Club’ta yaşayacaksınız. Birbirinden seksi dansçı kızların danslarıyla doyumsuz hazzın peşinden gideceksiniz.


Tutti Frutti Hakkında

Tutti Frutti Night Club’ın kuruluş gerekçesi, tamamen eğlendirme odaklı hizmet vermektir. Bir günlüğüne dahi olsa bile, stressiz anların tadı damağınızda kalacaktır. Tutti Frutti Night Club’ta efsane bir gece gösterisi programı bulunmaktadır. Seksi dansçı kızların striptiz şovları mı ararsınız, ateş ve direk dans gösterilerimi, yoksa kişiye özel dans mı istersiniz? Aradığınız her şey bu kulüpte mevcuttur. Tutti Frutti Night Club’ta uyku yok. Sınırsız eğlence var. Sınırsız alkolü ve alkolsüz içecek seçenekleri, rengârenk meyve tabakları ve diğer ikramları ile sizi mest edecektir. Tutti Frutti Night Club’ın ayrıca, özel konaklayabileceğiniz yerleri de mevcuttur. Havalimanına veya gideceğiniz başka bir yere servis olanağı da vardır.

Tutti Frutti Night Club’ta Show Ne Zaman Başlar?

Tutti Frutti Night Club haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Kıbrıs dahi birçok farklı ülkeden gelen kızların danslarını sergilediği show gösterileri nefesinizi kesecek. Tutti Frutti Night Club’ta gece show 21:00’da başlar, 01:00’da bitter. Gece yarısından sonra show 01:00’da başlar, 09:00’da biter. Gündüz show ise 11:00’da başlar, 17:00’da biter.

Tutti Frutti Night Club’ın Konum Bilgisi

Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrindedir. Şehir merkezine mesafesi yaklaşık 6 km’dir. Kıbrıs Ercan Havalimanına mesafesi ise yaklaşık 43 km’dir. Tutti Frutti Night Club’ın yakınlarında kalınabilecek birçok otel de bulunmaktadır. Çevresinde zengin menüleriyle bezeli restoranlar da yer almaktadır.
Bildiğiniz üzere, Kıbrıs’ta gece kulüplerine gitmenin ve bu tür kulüpler de bulunmanın hiçbir sakıncası yoktur. 18 yaş üstü herkes bu gece kulüplerine gidebilir. Gizlilik ilkesi ile video ve kamera çekimi yasaktır. Temizlik ve sağlık kurallarına çok dikkat edilmektedir. Dansçı kızlar düzenli olarak doktor kontrollerinden geçmektedir.
Tutti Frutti Night Club sizi eğlendirmeye hazır, ya siz hazır mısınız? Eğlenmek isteyen herkesi Tutti Frutti Night Club’ta bekliyoruz. Eğlenceli uçuşlara hazır olun!